Meble polipropylenowe

Meble metalowe Możliwość komentowania Meble polipropylenowe została wyłączona 1

Polipropylen – nowy nurt w produkcji mebli

Polipropylen, to tworzywo sztuczne odporne na działanie wody i inne uszkodzenia, dzięki czemu z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkowane są z niego zabawki, części samochodowe, a nawet meble.
W ostatnim czasie szczególny rozkwit przeżywa branża związana z produkcją mebli ogrodowych. Meble polipropylenowe ze względu na materiał i jakość wykonania można bowiem stosować nie tylko na zadaszonych balkonach ale również w ogrodach i na werandach. Odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne (deszcz, wilgoć, słońce), a także łatwość w utrzymaniu i czyszczeniu oraz brak konieczności okrywania i dodatkowego zabezpieczenia mebli i impregnacji tworzywa, to jedne z głównych zalet towaru. Prócz tego kusząca może być również cena mebli z polipropylenu, które przy podobnej treści wizualnej, są zdecydowanie tańsze od rattanowej plecionki.
Innym rozwiązaniem stolarskim jest użycie polipropylenu do produkcji nowoczesnych siedzisk dla krzeseł salonowych lub barowych.

Meble polipropylenowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Back to Top

Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, taśmy transportujące Primacon, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, geodeta Chełmża, radio taxi ketrzyn, mezoterapia vivaderm